09124721848

لباس پسرانه

تولیدی لباس بچه گانه ایران نوین در زمینه تولید و پخش لباس بچه گانه در انواع مختلف لباس پسرانه و دخترانه فعالیت دارد. برای خرید انواع لباس بچه گانه با ما در تماس باشید. اگر بخواهیم لباس های موجود در بازار را به دو دسته کلی تقسیم کنیم میتوانیم به دخترانه و پسرانه بودن آنها اشاره کنیم. بین این دو تفاوت های زیادی وجود دارد. طرح، رنگ، نوع پارچه تنها بخشی از تفاوت های موجود در لباس پسرانه و دخترانه میباشد. لباس پسرانه و همچنین دخترانه هر کدام انواع مختلفی دارند که در ادامه به انواع آنها میپردازیم.

انواع  لباس دخترانه:

1.  لباس مجلسی یکی از پرمتقاضی ترین نوع لباس در میان دختران میباشد. این لباس برای مهمانی ها و مجالس به کار میرود و بسیار شیک نیز میباشد.

2.  لباس های عادی و معمولی نیز در مواقعی به کار میرود که فرد قصد دارد تا برای مصارف عمومی همچون رفت و آمد به محل کار و همچنین گشت و گذار در بیرون منزل به کار میرود.

انواع لباس پسرانه:

1.  لباس رسمی یکی از انواع لباس پسرانه میباشد که تقریبا کاربردی همانند لباس مجلسی برای خانم ها دارد. لباس رسمی میتواند از یک کتو شلوار و یا انواع دیگر لباس تشکیل شده باشد. در هر صورت از این نوع لباس پسرانه برای مجالس رسمیاستفاده فراوانی میشود.

2. لباس هایی نیز که به صورت روزمره برای مصارف عادی نیز به کار میرود از انواع لباس پسرانه به شمار میرود که البته کابرد بسیار زیادی دارند. شلوارهای جین، کتان، پارچه ای و همچنین لباس مردانه، تیشرت و انواع دیگر لباس همگی در دسته لباس های مردانه ای قرار میگیرند که برای مصارف عمومی به کار میرود.

نکاتی که باید قبل از خرید لباس پسرانه در نظر بگیرید:

1.  جنس لباس پسرانه بسیار مهم است. لباس پسرانه باید از متریال با کیفیت ساخته شود تا بر اثر استفاده زیاد در مدت کوتاهی آسیب نبیند.

2.  به فصل های سال دقت کنید. لباسی را انتخاب کنید که مناسب فصل باشد.

1مجموع 8 محصول
1مجموع 8 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 17 کاربر