09124721848

لباس بچه گانه

در این بخش از تولیدی لباس بچه ایران نوین می توانید انواع لباس بچه گانه را مشاهده نمایید و برای خرید اقدام کنید. به طور کلی لباس هایی که افراد بزرگسال به تن میکنند تفاوت عمده ای با لباس بچه گانه دارند. نه تنها لباس بچه گانه از نظر ابعاد با لباس بزرگسالان متفاوت است بلکه تفاوت های زیادی نیز در طرح و همچنین رنگ های آنها وجود دارد. برای رنگبندی لباس بچه گانه در بیشتر موارد از رنگ هایی استفاده میشود که برای کودکان جذاب است. به طور مثال برای لباس دخترانه از رنگ هایی مانند صورتی یا زرد استفاده میشود و در لباس پسرانه از رنگ آبی بهره گرفته می شود که جزو رنگ های روشن و یا جیغ هستند. کودکان رنگ هایی مانند مشکی و یا رنگ های تیره ای از این دست را نمی پسندند و به دلیل روحیه لطیفی که دارند همواره تمایل دارند تا لباس آنها از رنگ های شاد و روشن برخوردار باشد.

در طرح های لباس بچه گانه از طرح های بخصوصی که دارای پیچیدگی های بصری باشد استفاده نمیشود. در لباس بچه گانه از طرح های ساده مانند عکس شخصیت های کارتونی و یا شخصیت های مهربان قصه ها استفاده میشود. دوام یکی از نکاتی است که در خرید لباس بچه گانه مورد توجه قرار میگیرد. همانطور که میدانید کودک همواره در حال جنب و جوش و بازی کردن است. لباس بچه باید به قدری متریال محکمی داشته باشد که به راحتی پاره نشود.

 لباس بچه گانه

پارچه نخی، پشمی، ترکیبی از نخ و پلی استر، مخمل، ساتن و لاکرا از پرکاربردترین نوع پارچه در تولیدی لباس بچه گانه میباشد. پارچه نخی یکی از مهمترین متریال ها برای استفاده در لباس کودک میباشد. پارچه لباس بچه گانه علاوه بر مقاومت در برابر ضربه باید از قابلیت هایی همچون ضد آلرژی بودن برخوردار باشد تا کودک در استفاده از آن با مشکل مواجه نشود و دچار حساسیت نشود.

نوع دیگری پارچه که در کنار پارچه نخی کابرد زیادی در تولیدی لباس بچه گانه دارد، پارچه پشمی میباشد. این نوع پارچه برای لباس هایی استفاده میشود که کودک باید در فصل سرد سال آنرا به تن کند. تمامی پارچه هایی که در بالا نام برده شدند همگی دارای کاربرد های فراوانی در تولید لباس بچه گانه میباشند ولی دو نوع پارچه نخی و همچنین پشمی کاربرد بسیار زیادتری دارند.

ایران نوین یکی از مجموعه های فعال در زمینه تولید لباس بچه گانه در کشور میباشد که با کیفیت ترین و همچنین راحت ترین لباس ها را در سایزهای مختلف برای کودکان تولید و بفروش میرساند و تا کنون نیز توانسته رضایت مشتریان خود را به طور کامل ار بابت کیفیت و همچنین قیمت جلب کند.

کودکان نیز مانند بزرگسالان نیاز به پوشاک مناسب خود دارند و باید متناسب با سایز آنها لباس مناسب را  تهیه نمود. اما برای خرید لباس بچه باید این موضوع را در نظر داشته باشید که لباسی مناسب کودک خواهد بود که بتواند بدن کودک را در بهترین حالت و شرایط ممکن قرار دهد. کودکان مانند بزرگسالان  نمیتوانند هر لباس و پوشاکی را تحمل کنند و در صورت استفاده ازپوشاک نامناسب مدام بهانه گیری خواهند کرد و همچنین پوست آنها با حساسیت هایی مواجه خواهد شد. در تولیدی لباس بچه گانه باید به نوع پارچه و همچنین دوخت توجه زیادی شود تا کودک با استفاده از لباس احساس کاملا راحتی داشته باشد.

طراحی اصولی و استاندارد لباس بچه گانه بسیار  حائز اهمیت است

یکی از مواردی که در تولید لباس بچه گانه باید مد نظر قرار گیرد طراحی استاندارد و اصولی لباس است و باید فرد یا افرادی که طراحی و همچنین دوخت لباس را بر عهده میگیرند از تجربه بالایی در این زمینه برخوردار باشند. اگر تجربه خرید لباس بچه را داشته باشید مطمئنا متوجه شده اید که برخی از لباس ها در تن کودک بسیار راحت هستند و برخی دیگر باعث ناراحتی کودک میشوند که از این رو اگر طراحی و دوخت بصورت اصولی انجام شود دیگر شاهد بروز مشکلاتی برای کودک نخواهیم بود.

برخی از تولیدی های لباس بچه بیشتر از اینکه بر روی این موضوع توجه و تمرکز داشته باشند به قیمت ها توجه کرده و متریال های بی کیفیتی را برای تولید محصولات خود استفاده میکنند که این موضوع کیفیت محصول را تا حد زیادی کاهش میدهد. تولیدی لباس بچه گانه ایران نوین بهترین پارچه و همچنین روش های دوخت اصولی و استاندارد را برای تولید لباس های خود به کار میبرد که این موضوع رضایت کامل مشتریان را در پی داشته است. 

12مجموع 36 محصول
12مجموع 36 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 8 کاربر